Startsida

Föreningen

Medlemskap

Våra båtar

Kontakt

Boka båt

Bokat i dag

HÄGERNÄS STRANDS BRYGGOR EKONOMISK FÖRENING

Kontakter

 

BRYGGTELEFON070 -  357 78 75

Ring detta nummer i första hand vid båthyra eller problem med båtarna. Vi svarar för det mesta men om inte, så kan du lämna ett meddelande, skicka SMS eller e-posta på info@hagernasstrandsbryggor.se, så återkommer vi.

Ordförande/hamnkapten: Henrik Jonsson

070-7580335, e-post: hamnkapten@hagernasstrandsbryggor.se, alt: ordforande@hagernasstrandsbryggor.se

Sekreterare/informatör: Kristine Olofsson

072-2232181, e-post: sekreterare@hagernasstrandsbryggor.se

Kassör/ekonomi: Peter Horvath

070-7136380, e-post: info@hagernasstrandsbryggor.se

Registrator: Thorsteinn Schweitz

e-post: registrator@hagernasstrandsbryggor.se

Ledamot: Anna Pontusson

070-9943971, e-post: anna@hagernasstrandsbryggor.se

Ledamot: Lars Lewing

070-5301522, e-post: lars@hagernasstrandsbryggor.se

Suppleant: Mats Engbom

070-9359128, e-post: mats@hagernasstrandsbryggor.se

Suppleant: Anders Rosenkilde

070-5131857, e-post: anders@hagernasstrandsbryggor.se